ورود به سیستم رزرو اتاق
  :نام کاربر
  :رمز ورود

پیوند ها
الزاما از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید
جهت ورود به سیستم الزاما از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید

دانلود راهنمای رزرو اتاق

رزرو خوابگاه دانشجویان روزانه دکتری ورودی 97،98،99 و 1400 - کارشناسی ارشد روزانه ورودی 99 و 144

تاریخ ارسال:1400/10/28

رزرو خوابگاه برای تمامی دانشجویان مقطع دکتری روزانه ورودی ۱۳۹۷، ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و تمامی دانشجویان کارشناسی‌ارشد روزانه ورودی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱، از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه آغاز می‌گردد و تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. - لازم به ذکر است، دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ جهت رزرو می‌بایست شماره دانشجویی خود را با دو صفر وارد نموده و عدد ۴ ابتدای شماره دانشجویی را هنگام ورود حذف کنند. - دانشجویان ساکن شهر‌های جورقان، صالح‌آباد، لالجین، بهار، ازندریان، قهاوند و اسدآباد بومی تلقی شده و مجاز به رزرو خوابگاه نمی‌باشند. - دانشجویانی که از وام ودیعه مسکن استفاده کرده باشند، نمی‌توانند خوابگاه رزرو کنند. - دانشجویانی که بدهی هزینه خوابگاه در ترم‌های قبل را دارند، نمی‌توانند خوابگاه رزرو کنند و باید بدهی‌های پیشین خود را تسویه کنند. - دانشجویانی که بدهی مقطع تحصیلی قبلی خود را تسویه حساب نکرده باشند، نمی‌توانند خوابگاه رزرو کنند. - رزرو به صورت انفرادی و گروهی فعال می‌باشد. - براساس آیین‌نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، پرداخت اجاره بهاء خوابگاه‌ها در ابتدای هر نیم‌سال تحصیلی ضروری است و همچنین پرداخت هزینه خوابگاه در ابتدای هر نیم‌سال تحصیلی با ۱۰ درصد تخفیف همراه خواهد بود. - در صورت تغییر دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، احتمال تغییر ظرفیت در اتاق‌های خوابگاه وجود دارد. - دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری ساکن فعلی خوابگاه‌ها و دارای سنوات مجاز، از آغاز مهلت رزرو خوابگاه‌ها به مدت ۲۴ ساعت مهلت دارند نسبت به تمدید خوابگاه خود برای ترم جدید اقدام کنند، در غیر این صورت، سامانه به صورت خودکار برای رزرو کلیه دانشجویان فعال خواهد شد. - با توجه به اینکه برخورداری از تسهیلات خوابگاه و وام‌های دانشجویی نیارمند تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم می‌باشد، لذا آن دسته از دانشجویانی که تاکنون نسبت به تشکیل پرونده اقدام نکرده‌اند، باید در اسرع وقت، مطابق راهنمای پیوست نسبت به تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه اقدام نمایند. - جزئیات رزرو خوابگاه برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی پس از مشخص‌شدن جزئیات برگزاری کلاس‌های ایشان (پس از اتمام انتخاب واحد ترم جدید و مشخص‌شدن آمار نهایی کلاس‌ها)، قطعا اعلام خواهد شد.

پرداخت بدهی

تاریخ ارسال:1400/10/22

دانشجویان دکتری برای رزرو خوابگاه ترم جدید بدهی خود را پرداخت کنند با توجه به در پیش بودن رزرو خوابگاه برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰، آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری متقاضی اسکان، که تاکنون موفق به پرداخت بدهی سنوات گذشته خود نشده‌اند، در فرصت باقیمانده نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند، تا هنگام رزرو خوابگاه دچار مشکل نشوند.

اطلاعیه رزرو اسکان دانشجویان دکتری ورودی 1400 برای سال تحصیلی 1401 - 1400 روز جمعه 19 آذرماه از ساعت 12 ظهر

تاریخ ارسال:1400/9/18

رزرو خوابگاه دانشجویان دکتری ورودی 1400 (دختر و پسر)، از روز جمعه 19 آذرماه ساعت 12 ظهر آغاز و روز یکشنبه 21 آذرماه پایان خواهد یافت. ♦️ لازم بذکر است دانشجویان محترم جهت رزرو می‌بایست شماره دانشجویی را با دو صفر وارد نمایند، عدد 4 ابتدای شماره دانشجویی برای رزرو خوابگاه حذف شود. ⚠ دانشجویان ساکن شهرهای جورقان، صالح آباد، لالجین، بهار، ازندریان، قهاوند، اسدآباد بومی تلقی شده و مجاز به رزرو نمی باشند. 🔻رزرو صرفا بصورت انفرادی فعال هست.

تسویه حساب بدهی خوابگاه

تاریخ ارسال:1400/9/8

با توجه به آئين‌نامه صندوق رفاه دانشجویان مبنی بر ضرورت پرداخت اجاره بهاء سراها در ابتدای سال¬تحصیلی، ضروری می‌باشد دانشجویان محترم نسبت به تسویه بدهی اجاره بها نیمسال جاری با تخفیف 10درصد حداکثر تا تاریخ 15آذرماه 1400 اقدام نمایند. بعد از تاریخ مذکور اجاره بها خوابگاه بصورت عادی محاسبه خواهد شد. قابل ذکر است تمدید سکونت نیمسال 4002 منوط به تسویه حساب سنوات ماقبل می باشد.

اطلاعیه

تاریخ ارسال:1400/7/25

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند، راهنمای رزرو خوابگاهی، منتشره در خبرگزاری بسنا "صرفا"جهت اطلاع و آشنا شدن و تمرین کار با سامانه و مراحل رزرو خوابگاه و آماده شدن برای بازگشایی احتمالی در ماه‌های پیش رو بوده و نه ثبت هیچگونه درخواست اسکان، فعلا هیچگونه برنامه‌ای برای رزرو اسکان در خوابگاه صورت نمی گیرد. بدیهی است پس از اعلام تاریخ قطعی حضور دانشجویان در دانشگاه از طرف وزارتخانه و ستاد ملی کرونا، فرآیند اسکان از طریق سامانه خوابگاهی اطلاع رسانی و انجام خواهد شد.

اسکان دانشجویان ورودی بدون آزمون غیربومی

تاریخ ارسال:1398/7/12

مهم | دانشجویان ورودی بدون آزمون غیربومی در اولویت خوابگاه با توجه به محدویت شدید خوابگاه و فضای اسکان، رزرو خوابگاه برای پذیرفته‌‌شدگان بدون آزمون، صرفا با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی در سال تحصیلی 99-۱۳۹۸، با اولویت غیربومی پس از ثبت‌نام حضوری امکان‌پذیر می‌باشد. دانشجویان گرامی با مراجعه به اتوماسیون خوابگاه می‌توانند نسبت به رزرو خوابگاه اقدام نمایند، در ضمن نمایندگان حوزه دانشجویی جهت راهنمایی دانشجویان در سالن‌های ثبت‌نام حضور دارند.

راهنمای رزرو اتاق در اتوماسیون خوابگاه (دانشگاه بوعلی سینا همدان)

تاریخ ارسال:1398/7/2

1- ورود به سایت : پس از ورود به سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرس htt://www.basu.ac.ir ، از قسمت دانشجویان، اتوماسیون خوابگاه را انتخاب نمایید. 2- سپس وارد سامانه اتوماسیون خوابگاه شوید. نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور کد ملی می باشد. همچنین جهت بالاتر رفتن امنیت سیستم کد امنیتی نمایش داده می شود باید با حروف انگلیسی و دقیقا مطابق تصویر وارد شود؛ در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد وارد سیستم می شوید. 3- پس از ورود به سیستم، اطلاعات شخصی مربوط به کاربر نمایش داده می شود. حتما اطلاعات به طور کامل کنترل شده و در صورت عدم مغایرت با مشخصات شما به کار خود ادامه دهید، در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات، مورد را به بخش امور خوابگاه ها اطلاع دهید. 4- اولین گام جهت رزرو اتاق، انتخاب گزینه رزرو انفرادی از بالای صفحه است، پس از انتخاب، صفحه ای نمایش داده می شود. که در آن گزینه رزرو انفرادی وجود دارد. بر روی گزینه رزرو انفرادی کلیک کرده از لیست خوابگاه ها، خوابگاه مورد نظر را انتخاب نموده و سپس اتاق دلخواه خود را انتخاب و تایید نمایید.

رزرو خوابگاه دانشجویان ورودی مهرماه 1398 - کارشتاسی

تاریخ ارسال:1398/7/2

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته‌ شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی سال تحصیلی 99-1398، به اطلاع می‌رساند؛ رزرو خوابگاه دانشجویان بومی استان همدان، شهرستان های ملایر، نهاوند، تویسرکان، کبودرآهنگ و رزن از تاریخ 3 مهرماه 1398، ساعت 09:00 صبح آغاز می شود.

اطلاعیه رزرو خوابگاه، پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال تحصیلی 99 -1398

تاریخ ارسال:1398/6/23

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته‌ شدگان آزمون سراسری مقطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته در سال تحصیلی ۹۹-1398، به اطلاع می‌رساند؛ رزرو خوابگاه از تاریخ 98/06/25 پس از ثبت نام حضوری امکانپذیر می باشد. دانشجویان با مراجعه به سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرس basu.ac.ir، قسمت دانشجویان، اتوماسیون خوابگاه می توانند نسبت به رزرو خوابگاه اقدام نموده و در صورت نیاز با شماره تلفن های 38380873 و 38380664 تماس حاصل نمایند.

راهنمای پرداخت پرداخت اجاره بهاء خوابگاه

تاریخ ارسال:1398/5/19

1) وارد سایت دانشگاه به آدرس WWW.basu.ac.ir درقسمت دانشجویان گزینه اتوماسیون خوابگاه را انتخاب نمائید. 2) پس از ورود به سامانه سرخ (اتوماسیون خوابگاه) نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور (کد ملی) و کد امنیتی را وارد کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید. 3) در این مرحله از سربرگ صفحه باز شده گزینه سابقه بدهی را انتخاب نمایید. پس از انتخاب سابقه بدهی، وضعیت پرداخت خوابگاه نمایش داده می شود. با انتخاب هر یک از نیمسال های تحصیلی و انتخاب گزینه پرداخت آنلاین می توانید نسبت به پرداخت اقدام نمایید. 4) در ادامه به صفحه تایید و پرداخت منتقل می شوید، پس از وارد کردن اطلاعات کارت خود گزینه پرداخت را انتخاب کرده و پرداخت نهایی را انجام دهید.

اطلاعیه واریز اجاره بها سرای دانشجویی - سال تحصیلی 1399 - 1398 ترم 981

تاریخ ارسال:1398/5/19

با توجه به آئين‌نامه صندوق رفاه دانشجویان مبنی بر ضرورت پرداخت اجاره بهاء سراها، آخرین مهلت پرداخت اجاره بهای سرای ترم 981، 30 مردادماه 1398 می‌باشد. دانشجویانی که تا تاریخ مذکور اجاره بهای ترم 981 را تسویه حساب نکنند، سیستم به عنوان انصراف از رزرو تلقی کرده و اقدام به حذف می نماید.

اطلاعیه شماره 5 اسکان سال تحصیلی 99/98

تاریخ ارسال:1398/3/22

رزرو انفرادی اتاق دانشجویان کارشناسی از تاریخ 98/03/23 ساعت 10 صبح فعال می باشد.

اطلاعیه شماره 4 اسکان سالتحصیلی 98 / 99

تاریخ ارسال:1398/1/23

دانشجویان ساکن شهرستان اسدآباد مجاز به رزرو خوابگاه امروز (مورخ 98/03/22) مجاز به رزرو می باشند.

اطلاعیه شماره 3 اسکان سالتحصیلی 99/98

تاریخ ارسال:1397/12/21

با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان جهت پرداخت بدهی اجاره بهای خوابگاه، رزرو خوابگاه تا ساعت 14 امروز ( مورخ 22 خرداد ماه) به تعویق افتاد.

اطلاعیه شماره2 اسکان سالتحصیلی 98/99

تاریخ ارسال:1397/11/22

دانشجویان ساکن در شهرهای جورقان،قهاوند، لالجین، صالح آباد، بهار، ازندریان و اسدآباد بومی تلقی شده و مجاز به رزرو نمی باشند.

اطلاعیه جدید رزرو خوابگاه سال تحصیلی 99/98 (دانشجویان کارشناسی)

تاریخ ارسال:1397/10/21

رزرو اتاق سال تحصیلی آتی به صورت رزرو گروهی، از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه 98/03/22 تا ساعت ۲۴ پنج‌شنبه 98/03/23 و برای رزرو انفرادی، از ساعت ۸ صبح جمعه تا ساعت ۲۴ شنبه ۹۸/۳/۲۵ فعال خواهد بود،به این منظور لازم است به وب‌ سایت دانشگاه، بخش اتوماسیون خوابگاه مراجعه نمایند. برای رزرو اتاق ارائه تسویه حساب بدهی اجاره‌بهای خوابگاه الزامی است. با توجه به این‌که ثبت نهایی خوابگاه منوط به واریز هزینه اجاره بهای نیمسال‌ 981 می‌باشد، لذا به همراه داشتن کارت بانکی و رمز دوم، ضروری است. بر اساس قانون وزارت علوم و ایین نامه پذیرش دانشجو، دانشگاه ها هیچگونه تعهدی از بابت اسکان دانشجوی شبانه، و دانشجوی خارج از سنوات مجاز ندارند. واجدین شرایط اسکان عبارتند از: دانشجویان کاردانی روزانه (پسر و دختر) ورودی 97 دانشجویان کارشناسی روزانه (پسر) ورودی 96 و بعد دانشجویان کارشناسی روزانه (دختر) ورودی 95 و بعد دانشجویان کارشناسی‌ارشد روزانه (پسر) ورودی 97 دانشجویان کارشناسی‌ارشد روزانه (دختر) ورودی 97 دانشجویان دکتری روزانه (پسر و دختر) ورودی 95 و بعد به دانشجویان شبانه، مهمان و دانشجویان دارای سابقه انضباطی خوابگاه تعلق نمی‌گیرد.

*دانشجویانیکه مشکلات ذیل را داشته باشند نمی توانند نسبت به رزرو خوابگاه اقدام نمایند.*

تاریخ ارسال:1394/3/29

1-کسانی که از وام ودیعه مسکن استفاده کرده باشند.
2-کسانی که بدهی هزینه خوابگاه در سنوات قبل را دارند.
3-افرادی که با دانشگاه قبلی تسویه حساب نکرده باشند.

دانشجویان فوق هر چه سریعتر جهت رفع محدودیت به ادارۀ رفاه و خدمات دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند.