ورود به سیستم رزرو اتاق
  :نام کاربر
  :رمز ورود

پیوند ها
الزاما از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید
جهت ورود به سیستم الزاما از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید

دانلود راهنمای رزرو اتاق

اطلاعیه جدید رزرو خوابگاه سالتحصیلی 97/98

تاریخ ارسال:1397/4/12

با عنایت به لزوم ارتقاء سطح دسترسی آسان به سامانه رزرو ، از ساعت 16 مورخه 97/4/12 صرفا دانشجویان خواهر مجاز به رزرو بوده و رزرو دانشجویان برادر از ساعت 14 مورخه 97/4/13 آغاز خواهد شد.

تذکر خیلی مهم در خصوص هزینه خوابگاه

تاریخ ارسال:1397/4/11

 1. دانشجویانی که نسبت به رزرو اقدام مینمایند ، اسامی شان در پورتال صندوق رفاه بعنوان بدهکار ثبت می شود. دانشجویانی که بهر دلیلی قصد انصراف از اسکان دارند ، حتما جهت لغو اسکان بصورت حضوری به اداره خوابگاهها و رفاه دانشجویی مراجعه نمایند.در غیر اینصورت هزینه خوابگاه در موعد فارغ التحصیلی از ایشان اخذ خواهد شد.
 2. جهت ورود به خوابگاه و تحویل اتاق ارائه فیش واریزی الزامی می باشد.در صورت عدم ارائه فیش مسئولین خوابگاه از تحویل اتاق معذور می باشند. جهت پرداخت هزینه از 10 شهریور و از طریق سایت bp.swf.ir اقدام نموده و در صورت نیاز با شماره تلفن 08138381128 و 08138380873 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه اسکان سالتحصیلی 97/98

تاریخ ارسال:1397/4/11

رزرو خوابگاه دانشجویان برادر ورودی 95و96 و دانشجویان خواهر 94و95و96(کارشناسی) و کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 96 از ساعت 12 مورخه 97/4/12 آغاز شده و تا ساعت 16 مورخه 97/4/17 ادامه خواهد داشت. زمان رزرو دانشجویان دکتری متعاقبا اعلام خواهد شد.ضمنا دانشجویان ساکن در شهرهای بهار لالجین ضالح آباد ازندریان جورقان بومی تلقی شده و مجاز به رزرو نمی باشند.

بخش های جدید سامانه ی رزرو خوابگاه

تاریخ ارسال:1394/4/18

کلیه دانشجویان از این پس می توانند از طریق همین سامانه اقدام به جابجایی،لغو اسکان و یا رزرو گروهی نمایند،اما توجه به نکات ذیل ضروری می باشد:
 1. برای لغو اسکان می بایست از منوی "تمدید یا لغو سکونت" اقدام کرد.توجه داشته باشید لغو سکونت فقط برای نیمسال جاری و بعد از آن امکان پذیر است.پس از انتخاب نیمسال مورد نظر می توانید از دکمه ی "لغو سکونت" استفاده کنید.اگر چنانچه وضعیت فیش واریزی شما به حالت پرداخت شده یا در حال پرداخت تغییر وضعیت بدهد دیگر امکان لغو وجود ندارد.
 2. برای رزرو گروهی می بایست از منوی "رزرو گروهی" اقدام کرد.در ابتدا می بایست تعداد نفرات خود را انتخاب کرده و گروه خود را ایجاد کنید.توجه داشته باشید طبق سیاست های اداره خوابگاه ها رزرو گروهی تنها تا سه نفر امکان پذیر است.بعد از ایجاد گروه شما می بایست نام کاربری و رمز عبور خود و دوستان خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و دکمه ی "تایید صلاحیت" را بزنید.پس از آن در صورت تایید، منوی "انتخاب اتاق" برای شما قابل رویت خواهد بود.از این بخش می توانید اتاق مورد نظر را انتخاب کنید.توجه داشته باشید شما می بایست از نظر دانشکده و مقطع تحصیلی با هم گروهی های خود سنخیت داشته باشید واگرنه اتاق های مورد نظر برای شما قابل مشاهده نمی باشد.بعد از انتخاب اتاق از دکمه "رزرو اتاق" استفاده کنید.
 3. نکته مهم:در صورتی که ظرفیت اتاق انتخاب شده کمتر از تعداد افراد گروه باشد،سیستم به صورت اتوماتیک از ابتدای گروه تا پر شدن ظرفیت آن اتاق عمل رزرو را انجام خواهد داد.
 4. برای جابجایی با جای خالی شما به دو صورت می توانید اقدام کنید:
 5. الف:اگر چنانچه امکان لغو اسکان برای شما فعال است،ابتدا نیمسال جاری و نیمسال بعد از آن را از منوی "تمدید یا لغو سکونت" یکی یکی لغو کرده سپس مجددا از منوی "رزرو انفرادی یا گروهی" اقدام به اسکان جدید نمایید.
  ب:اگر چنانچه امکان لغو اسکان برای شما وجود ندارد میتوانید از منوی "لیست درخواست" و سربرگ "درخواست جابجایی" اتاق مورد نظر خود را انتخاب کرده و درخواست خود را ارسال کنید که جابجایی پس از بررسی و تایید مدیر سیستم برای شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.
 6. برای جابجایی با ساکن دیگر می بایست از منوی "لیست درخواست" سربرگ "درخواست جابجایی" گزینه ی "جابجایی با ساکن دیگر" را انتخاب کرد.پس از ورود شماره دانشجویی دوست خود از دکمه ی "ارسال درخواست" استفاده کنید.توجه داشته باشید درخواست جابجایی با ساکن دیگر دوطرفه می باشد یعنی دوست شما هم می بایست وارد صفحه خود شده و دقیقا از این قسمت شماره دانشجویی شما را جهت جابجایی وارد و ارسال کند.بدیهی است فقط درخواست های دو طرفه توسط مدیر سیستم رسیدگی خواهد شد.
 7. توجه داشته باشید تمامی درخواست های شما در قسمت "پیگیری درخواست" پاسخ داده خواهد شد. پس برای مطلع شدن از نتیجه جابجایی و یا درخواست های دیگر، از مراجعه حضوری خودداری فرمایید

تذکر مهم:

تاریخ ارسال:1394/3/30

دانشجویانی که هنگام ورود به سیستم دچار مشکل می شوند به نکات ذیل توجه نمایند:

 1. حتما با مرورگر موزیلا فایرفاکس وارد شوید

 2. رمز عبور کد ملی ده رقمی می باشد.درصورتی که کد ملی شما ده رقم نیست ابتدای کد ملی خود صفر قرار دهید

 3. کد امنیتی را به دقت وارد کنید

 4. دانشجویانی که شماره دانشجویی آنها تغییر کرده است از شماره دانشجویی جدید خود برای ورود به سیستم استفاده نمایند

در صورت بروز مشکل در ساعات اداری با شماره تلفن 08138380873  تماس بگیرید.لطفا از مراجعه حضوری جدا خودداری فرمایید.

*دانشجویانیکه مشکلات ذیل را داشته باشند نمی توانند نسبت به رزرو خوابگاه اقدام نمایند.*

تاریخ ارسال:1394/3/29

1-کسانی که از وام ودیعه مسکن استفاده کرده باشند.
2-کسانی که بدهی هزینه خوابگاه در سنوات قبل را دارند.
3-افرادی که با دانشگاه قبلی تسویه حساب نکرده باشند.

دانشجویان فوق هر چه سریعتر جهت رفع محدودیت به ادارۀ رفاه و خدمات دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند.